| Angelofdemon a întrebat:

De doua-trei luni imi pocneste maxilaru pe partea dreapta, atunci cand mestec..este normal? La ce doctor ar trebui sa merg, daca este cazul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Este cazul sa mergi la un stomatolog.

| SAMM0603 a răspuns:

Citeste http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t694773.html Poate gasesti un sfat pentru ca nici unu din noi nu este in stare sa-ti spuna exact ce poti avea. Eu zic sa mergi la medicul de familie si el stie unde sa te trimita pana nu e prea tarziu.

| cURcUbeUiNnoNcULorI a răspuns:

Nu nu e normal.la stomatolog