| JustMeNotYOU a întrebat:

De fiecare data cand ma aplec pot sa imi vad coloana, adica inele in forma de curba ( in zona coloanei lumbare si pronuntata bine in cea thoracica ), si in partea in care coloana toracica o intalneste pe cea cervicala inele sunt asa de pronuntate incat pot sa le vad cand imi aplec capul, e ceva grav si trebuie sa vad un doctor imediat? is baiat am 15 ani fac 16 si is cam slabut.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| D3iDEI a răspuns:

Pei esti slabut am si eu un coleg caruia i se vede asemenea tie.