| sica2 a întrebat:

De fiecare data cand mi se scoala penisul la scurt timp dupa vreo 2 minute imi curge ceva cleios din el incolor dar putin mirositor,oare de ce? amk vreo candidoza infectie ceva ca,cateodata ma si mananca inauntru eu am mai luat niste antibiotic pentru asa ceva de la dermatolog si a zis ca am o infectie inauntru, oare poate sa fie va rog sa imi spuneti

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Vasyxx a răspuns:

Ti-a aparut sperma