| Otiko a întrebat:

De fiecaredata cand dorm ma trezesc cu un lichid ce vine din gat! ( E o flegma de culoare galbena-maronie spre deschis, il expectorez si fac clatiri cu apa calduta pana dispare ). Nu am fumat niciodata in viata! Nu beau lichide reci dar nici prea calde! ( ca sa nu afectez amigdalele ). Am amigdale, doua! Nu am tuse, mananc orice. Gatul nu ma doare, nici tuse nu am, si nici amigdalele nu a deranjeaza niciodata! Am o igiena normala seara si dimineata! Ce sa fie? Ce pot face? Ajuta-ti-ma va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pare a fii o problema digestiva nu pulmonara!
Mergi al medicul de familie si explica-i ce ti se intampla, ca sa te poata trimite la investigatii medicale.

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Un medic pneumolog si unul ORL-ist sunt cei mai in masura sa te ajute.

| Otiko explică (pentru alessia5158):

Multumesc voi avea in vedere acest lucru!

| alessia5158 a răspuns (pentru Otiko):

Cu placere!