| Hazen_Al_1912 a întrebat:

De la ce farmacii pot cumpara Naposim, in Iasi?
In cazul in care nu se mai fabrica acest medicament, asa cum am auzit, as vrea sa stiu ce alt medicament echivalent as putea lua in loc?

Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Naposimul NU e medicament, e steroid. Stai dracu departe de asa ceva, poti faci muschi cu proteine de calitate.

| geany_6563 a răspuns:

Frate intreaba doctoru de familie, farmacistu, e mai bine pentru tine decat sa te iei dupa alti