| Tzucu a întrebat:

De la ce medicamente faci diaree? big grin
dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| emima a răspuns:

Pai dulcolaxul stiu ca e cel mai bun dar mai e si xenax care e bun

multa sanatate

5 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Sunt multe care dau astfel de reactii adverse.In plus depinde de fiecare organism cum reactioneaza. Daca iei de pilda suplimente pe baza de fier se poate sa ai diaree sau sa te constipi!

| misu a răspuns:

Nu astepta un raspuns precis.depinde de prea multi factori.

| xamix a răspuns:

Iaurt cu bere rolling on the floor))))

| VeVeriţaa a răspuns:

Mie mi s-a întâmplat de la antibiotice şi de la siropul de tuse. Asta dacă nu ai luat laxative, logic. laughing

| minteuandedouaori a răspuns:

Unele iti fac burta sa meargabig grin de la altele nu are cum