| anonim_4396 a întrebat:

De la ce varsta e bine sa ma barbieresc? am 15 si arata tare urat mustata aia

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| AlexanderChristianFenty a răspuns:

Ai dereglari hormonale, nu este normal ca la o varsta atat de frageda sa-ti creasca mustata si in plus, mai spui ca arata tare urat.Eu am 20 de ani si de jumatate de an am inceput sa ma barbieresc. Nu vad o alta solutie decat lama, insa nu-ti da unde nu e nevoie, adica, unde n-ai par sau nu se cunoaste tare.

| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Rade-o jos...Arati ca un negustor din piata.

| TheBlueWolf a răspuns:

Ce intrebari, imi provoaca o stare bolnavicioasa care la randul sau imi transmite un flux de energie negativa prin care primul gand care imi vine in minte este bomba cu neutroni. Asadar tocmai mi-ai provocat o reactie in lant. Numai TU poti sa stii cand trebuie. Daca arata urat rade-o la dracu. Nu inteleg de ce va trebuie cine stie ce confirmare pentru lucruri absolut banale. Suna eventual la serviciile secrete sa intrebi, trimite si o poza.

| vlad89c a răspuns:

Rade-te, poti sa te razi si la 3 ani, daca ai ce rade.

| Quanah a răspuns:

Poti incepe mai intai cu un aparat care taie firele de par. Nu de la radacina happy. Ai timp o viata sa te tot razi. Dar daca nu-ti place, poti s-o faci si de acum thinking

| GGL a răspuns:

De la ce varsta vrei

| darius4181 a răspuns:

Ce intrebari, imi provoaca o stare bolnavicioasa care la randul sau imi transmite un flux de energie negativa prin care primul gand care imi vine in minte este bomba cu neutroni. Asadar tocmai mi-ai provocat o reactie in lant. Numai TU poti sa stii cand trebuie. Daca arata urat rade-o la dracu. Nu inteleg de ce va trebuie cine stie ce confirmare pentru lucruri absolut banale. Suna eventual la serviciile secrete sa intrebi, trimite si o poza.

| SoniaMihaela a răspuns:

Da-o jos happy daca e inestetica nu mai conteaza varsta happy

| xJoyce a răspuns:

14 e destul de bine zic eu. Sunt fata, deci nu sunt prea sigura. Dar baietii o fac de la 15. Deci poti incepe de acum.

| Daemons a răspuns:

Radete drk ce naibi esti penibil!