| SERIALS a întrebat:

De la sexul in poponet se largeste anusul? Daca da, ce se poate intampla din cauza asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da.
Faci pe tine.
Se poate repara chirurgical.

| SERIALS explică (pentru mihai69):

Adica faci pe tine? asta dupa o vreme cand se largeste prea mult? si se poate repara chirurgical? asa rezolva si starurile din filmele pentru adulti?

| mihai69 a răspuns (pentru SERIALS):

Normal, dacă nu se mai închide complet sfincterul anual.
Evident că trece o vreme. Iar dacă nu abuzezi de acest tip de sex, e posibil să nici nu se ajungă la o lărgire / slăbire permanentă a acelui mușchi.
Dar dacă s-a produs, se poate corecta chirurgical. Nu știu dacă starurile 3x folosesc această metodă sau pur și simplu preferă să rămână așa - unii preferă să vadă găuri foarte largi prin acele filme...

| SERIALS explică (pentru mihai69):

Pai ca sa nu ajungi la o slabire a sfincterului care este modalitatea corecta sa faci sex in poponet?
gen sa indeplinesti unele cerinte si sa faci o data la 1-2 saptamani?

| mihai69 a răspuns (pentru SERIALS):

Exact cum am spus: cât mai rar cu putință. Și preferabil să eviți „sculele" mai groase decât ceea ce iese de obicei pe acolo.
Evident, în condiții de igienă maximă (în măsura posibilului) plus lubrifiere din belșug.

Răspuns utilizator avertizat
| Catalin0486 a răspuns:

Pentru fata sau baiat?

| SERIALS explică (pentru Catalin0486):

M-ar interesa pentru amebele parti happy si pentru fata, si pentru baiat