| andreiuu10 a întrebat:

De la tigarile cu mentol iti ramane gustul ala urat in gura? Pentru ca de la alea normale imi ramane.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| rockbluesman a răspuns:

Nu mai fuma.o zi buna

| Cristian_Laur_1986 a răspuns:

Din pacate da ai senzatia k nu iti ramane k are gustul fresh de la menthol dar tot au nicotina si toxinele din tigara normala