| GabrielStefan a întrebat:

De la un timp ma doare inima. Parca cineva imi strange inima si ma doare...nu stiu cum sa explic.Ma puteti ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! cand e vorba de inima, nu trebuie sa ne luam dupa x-y, cel mai bine pentru moment e sa bei un pic de zahar cu apa, apoi ceri sfatul medicului cat mai repede, nu ezita si nu te "culca" pe ureche ca va trece de la sine, poate esti stresat, suparat.
Sanatate multa si nu ezita vizita la medichappy

1 răspuns:
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Poate ca te supara ceva in ultimul timp si de aceea te doare.Am patit-o si eu, dar mie mi-a trecut dupa cateva ore.Sincer daca nu-ti trece trebuie sa mergi la doctor.E posibil sa ti se fi ridicat tensiunea, ori te-ai enervat, si iti va trece, dar daca durerea ta persista sfatul meu e sa mergi la un control medical.Totul pentru sanatatea ta.Baftawinking