| Crinaquen67 a întrebat:

De la un timp ma simt destul de rău de la fiere. Am fost la medic și a zis ca trebuie să îmi scoată fierea.Cum ma pot simți mai bine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la o clinica specializata, pentru consult!
Mamei mele i-au scos endoscopic o piatra de cca 2cm (are 89 ani) si acum se simte bine.

| darrio2007 a răspuns:

Așa cum ti-a spus medicul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai pare ca un medic ti a dat deja solutia

| Miruna333 a răspuns:

Scotandu-ti fierea

| Dragobeta a răspuns:

Regim alimentar. Dupa operatie nu vei mai putea manca muuulte deoarece iti va lipsi bila din fiere.

| StudentLaMedicina a răspuns:

Mănâncă puține grăsimi dacă se poate deloc. Până la operație. Ai nevoie de operație ca să te simți mai bine.