| Mia999 a întrebat:

De o saptamana am niste probleme destul de sacaitoare.
Ma doare burta si imi simt pulsul in burta plus ca in fiecare dimineata ma trezesc cu greata dar nu persista.
Am urinari dese si scurgeri intense albe branzoase si ma dor ovarele foarte tare cand fac sport si ma inteapa uneori fara sa fac nimic, ce credeti ca poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

In primul rand, nu te mai forta sa faci sport. Mergi la un medic.

| TudyCFR a răspuns:

Trebuie sa mergi la un control la ginecolog cel mai bine sa nu fie ceva probleme grave deoarece sunt cam multe simptome.