| PamfleticaTotHellenne a întrebat:

De o saptamana, cand alerg simt o durere in partea de jos a piciorului, mai exact tibia. Daca incerc sa apas usor ma doare. Mai exista vreo persoana in aceeasi situatie? Nu stiu exact ce e si as vrea sa merg la doctor, insa as vrea sa stiu inainte si parerile voastre.
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Roderickxd a răspuns:

Aceasta problema am avut-o si eu, e de la efort + lipsa de hidratare. Daca mai faci efort, bea apa, totusi, daca durerile nu inceteaza trebuie sa vizitezi medicul.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vizita la medic este mult mai relevantă decât o părere pe internet.
Sănătate!
Pa, pa.