| Mioow a întrebat:

De obicei când îmi sărut iubitul îi mai mușc limba, dar de câteva zile l-am muscat și mi-a spus ca vârful limbii ii e tot amorțit. Nu cred ca l-am muscat chiar atât de tare, probabil nu am băgat eu de seama. Îl doare dacă își trece limba printre dinți și pe partea de jos are câteva urme. Am intrat rău în pentru ca azi, după 4 zile mi-a zis ca încă nu i s-a vindecat complet. Va rog mult, AJUTOR!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dorikut a răspuns:

Se infectează și moare. straight face

Glumesc! Limba e un organ care se regenerează foarte ușor, fără a fi nevoie de o intervenție anume. Dacă chiar ai reușit să-l rănești serios, ar fi recoamandat să se ducă la medic, dar nu cred că este cazul.

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Daca nu il mai musti cateva zile, ii va trece. Propune-i sa iti faca un oral ca sa se vindece mai repede happy

| UzOm a răspuns:

Stai calma, are doar rabie.