| anonim_4396 a întrebat:

De obicei ma simt lipsit de energie fara vlaga, obosit somnoros si fara chef de viata, care ar fi problema? si cunoasteti vreo alimentatie ceva care poate oferi corpului mai multa energie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Ai interiorul ploapelor galbete, roz-galbui, portocalii? Ai scazut in greutate in ultimul timp? Tusesti? In ultimul timp nu ai pofta de mancare? Ai avut ameteli sau lesinuri? Ce varsta ai?
Pot sa fie multe chestii de la celebra astenie pana la o infectie.

| Minks a răspuns:

Te masturbezi prea des.

| AleD a răspuns:

Si eu is la felstraight face cateodata.pai m-am gandit ca poate nu dorm suficient, poate trebuie sa mananc mai multe fructe, lugume(numa m-am gandit inca nas si aplicat:laughing)

| OanaSall a răspuns:

Citeste asta http://adina.cheriches.ro/......ergie.html sper sa iti fie de ajutor :X

| AlYnUsH_8643 a răspuns:

Lipsa micului dejun, somn prea lung, mancare nesanatoasa, lipsa sportului zilnic. Bafta!