| OSCARtoons a întrebat:

De vara trecuta am o problema.In unele momente simt ca mi se apropie ochi ca si cum mas uita crucis. Aveti o idee de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| freehugs a răspuns:

Pai fa o vizita unui oftalmolog happy

| plasticstyle a răspuns:

Ai strabism. du. te la oftalmolog

| OSCARtoons explică:

Am fost la Optimed si a zis ca nu am nimicstraight faceca mi se trage de la nas.
Nu stie ce sa mai cred. Daca imi dati raspunsuri dau fundita

| Luanda a răspuns:

Ai fost la un control? sa nu fie vorba de un strabism

| AnonymousMm a răspuns:

La fel patesc si eu...In ultimul timp am probleme si cu vederea si nu mai vad bine in departaresad
Am fost la medic si mi-a spus ca nu am nimic(si cand i-am spus "dar mi se intampla sa nu vad bine in departare" a spus sa revin cand mi se va intampla sa nu vad bine tot timpulwaiting)
Am sa merg saptamana viitoare la alt medicbig grin
In fine, eu te sfatuiesc sa faci un control:d
happy

| plasticstyle a răspuns:

Schimba. ti nasul atuncilaughinge prea mare?

| Ingerash a răspuns:

@plasticstyle daca mai faci misto te raportez de iti sterg contul