| eubahhh a întrebat:

De vreo 4 zile imi plange ochiul drept. de ce? si ce sa fac sa nu mai planga?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil te-a tras curentul sau poate fi si de la oboseala, insa un oftalmolog ar putea sa-ti spuna cu exactitate, care este problema ta, si sa-ti prescrie un tratament, poate niste picaturi pentru ochi. Bafta! peace signwinking

| shadovv a răspuns:

Probabil ai stat la curent... o sa treaca cat de curand.

| NewSummer2013 a răspuns:

Pune-ti comprese cu albastrle si du-te la oftamalog sa nu-ti fi intrat vreun obiect strain ( vreo geana, un fir de nisip, etc...)

| Bubu a răspuns:

Spala. te pe fara cu ceai de musetel.sau alte plante de la plafar.sau apa aia care curge din vita d vie.cand tai via e buna. da acum a trecut vremeatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Larisa, spune-i ceva amuzant. dar stangul ...rade?

| DeeaDeDeea2000 a răspuns:

Ai rezolvat problema? Daca da, cum? Si eu patesc asta de vreo 2-3 zile si deja ma enerveaza. -_- Please help! A trecut de la sine?