| Florin123y a întrebat:

De vreun an beau cola,dar nu tot timpul,de exemplu vara trecuta am baut aproape in fiecare zi,apoi din toamna pana la aprilie,nu am mai baut,dupa care din aprilie pana acum, beau la 2-3 zile.Pot avea vreo problema?
Dau funa+vot.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E rau, in timp o sa iti distrugi ficatu

| mihaiwz98 a răspuns:

Daca iti cade bine nu patesti nimic.Vecinul meu de 4-5 ani ia o sticla la 2, 5L la 2 zile.Bea omul ala la cola cat nu beau apa si nu are nimic.

| madalinanicolae97 a răspuns:

Sincer e mai bine sa bei de pofta sa zicem nu în loc de apa, și la probleme depinde de organismul tău spre exemplu varul meu a fost internat 3 luni din cauza la sucuri are probleme cu ficatul și nu poate fi operat (chist nu știu ce are exact ) Pt ca e o zona prea vascularizara a ficatului și îi pune viața în pericol. Cazul 2 e prietenul meu care bea zilnic cola gen 1 pahar 2 de câțiva ani dar mănâncă bine și bea și apa și etc și nu are nimic
Totul depinde de corpul tăuwinking dar e mai bine sa previi decât sa regreți după