| ZoOzOLe a întrebat:

Deci am o problema mai ciudata, in iarna am fost racita decat odata (foarte putin) insa vara asta, care nici bine nu a inceput, este a doua oara cand racesc puternic...vi se pare ca suna a problema medicala sau pur si simplu asa e organismul meu?
Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Scuturici a răspuns:

Buna,vorba lui taica-meu: ''numai fraerii racesc iarna'' deci ar trebui sa fii fericita ca nu te numeri printr ei.Cat despre raceala ta...ai capatat un virus care nu a putut fi asimilat de ''soldateii'' tai.Asa am patit si eu prin septembrie tonguetongue

| Andrei_4336 a răspuns:

Suna a problema sentimentala...

| qCristiana a răspuns:

Depinde dar ar trebui sa consulti un stecialist

| DiaconuCatalin a răspuns:

E organismul tau ca asa patesc si eu uneori. big grin

| DiaconuCatalin a răspuns:

Stai linistita. Ti-am raspuns ca e organismul ala ca stai linistita asa se intampla uneori ca la mine. big grinbig grinbig grinwinking