| arem a întrebat:

Deci cred ca intru in depresie...ieri, la 6 dimineata, cum v-am zis, mi s-a ridicat mr beast-ul. Astazi, un prieten de al meu a aflat ca are nota scazuta la purtare. Incep sa cred ca viata e foarte rea cu mine, cum ma tratez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu tine? Cu el. El are nota scazuta la purtare. Daca doar pentru atat intri in depresie(nici nu stii ce este) ce te faci cand te va parasi gagica?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cu curajomicină.
Cu purtare de notă mare.
Dacă viața ți se pare rea cu tine, ține-te de nas, și nu respira pe gură. O să afli imediat ce și cum.

| Donsavas a răspuns:

La psihiatru se trateaza depresia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca tu ai alte probleme, nu de depresie

| ℓαυяα a răspuns:

E prietenul tau, îți pare rău pentru ca ii scade nota, înțeleg. Dar nu înțeleg de ce ai intra tu in depresie din cauza asta. Nu te mai lasa afectat de problemele altora. Nu e un capăt de lume pentru ca are nota scăzută la purtare.