| Iustiina a întrebat:

Deci mi-am schimbat stomaologul. si am fost pana acum de 2 ori. a doua oara(joi) mi-a pus un medicament...lamasea si de ieri ma doare... ce credeti ca e acolo? credeti ca e normal sa ma doara? avand in vedere ca ma doare si inauntru maselei(untrun punct al nervului) dar si pe masea? ce ziceti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| yumeee a răspuns:

Probabil ţi-a pus nişte arsenic pentru a-ţi omorî nervul, o să treacă în câteva zile (asta în cazul în care ţi-a zis să revii în 7 zile).
Dacă nu, mergi urgent la el/ea şi spune-i că te doare.

2 răspunsuri:
| xt9000 a răspuns:

Ce tia pus acolo e un medicament care sa iti calmeze nervu ca dupa aia sa iti poate puna plomba sau sa til scoata, am avut si eu o gramada de astfel de medicamente si nu mi se pare normal sa te doara

| DjBl3ndar a răspuns:

Nu iti fa griji este ceva normal, el ti-a pus acolo ca sa iti omoare nervul, pentru ca daca nu iti omoara nervul nu va putea sa ti-o faca. Sper ca te-am ajutat. Bafta!