| Alissonn14 a întrebat:

Deci... peste 2 saptamani am o nunta, si azi mi-am probat rochia cu care vroiam sa ma imbrac. Faza e ca imi intra, da e f.stransa! Adica m-am ingrasat! Cum as putea sa slabesc in 2 saptamani? Funda si vothappy.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Pai mananca echilibrat,asta e tot ce poti face in mod clar
fa ceva miscare in fiecare zi,o alergare dimineata e de mare folos,urcatul si coboratul pe scari repede-multe celebritati fac asta.
ca mancare sa eviti painea,sa mananci consistent dimineata,la pranz o ciorbita,cu carne de pui sau curcan, seara ceva usor.
Ps-am auzit ca fructele e bine sa le mananci inainte de a manca mancare, cica se digera repede...
Spor la slabit:*:*

| Overdose a răspuns:

Alergarea(Jogging-ul) e cea mai rapidă soluţie de slăbire.