| imihaistoian a întrebat:

Dermatologul se ocupa si de problemele parului de ex. poate trata matreata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Da! --- este o problema a pielii care inveleste craniul.

3 răspunsuri:
| Kristelle a răspuns:

Da!

| toshibabba a răspuns:

Da, se ocupa! big grin tongue

| BIOO a răspuns:

Buna ziua! Cereti-mi add pe lazarescu_constantin (id mess) si va recomand ce trebuie sa luati pentru eliminarea matretii! O zi buna si multa sanatate!