| nikolettta a întrebat:

Desi am slabit destul de bine la picioare prin sport si dieta,totusi, celulita nu a disparut deloc.Ce pot face si in cat timp se vor vedea rezultatele?
multumesc
fundita la cel mai bun raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| M4A1Carbine a răspuns:

Iati mai multe crème din farmacie sau intra pe www.gerovital.ro si comanda o crema anticelulitica.Se aplica in locurile afectate! Nu este scumpa cauta acolo si ai sa vezi:)Rezultatele aprox 2 saptamani:) Funda?!
P.S:Continua cu dieta si sportul se potrivesc perfect cu crema! Insista in special cu abdomenele:) Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
De celulita nu ai cum sa scapi toata viata.
Chestia e sa te mentii asa, fa sport tot timpul, grija cum te alimentezi.
te pup!