| Miron_Nina_1968 a întrebat:

Dieta la Natur House
Aveți rezultate? Merita produsele lor sa le cumpăr?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Fortunatus a răspuns:

Bună,

Și eu recomand dieta Dukan; chiar am avut rezultate bune cu ea. Poți afla mai multe despre ea în cartea „Nu știu să slăbesc" de Pierre Dukan; dacă vrei să vezi despre ce este vorba înainte să cumperi cartea, uite un articol care mie mi-a fost util http://fitclub.ro/diete/dieta-dukan

O altă dietă care a funcționat la mine este dieta Montignac.

Sper că am fost de folos

Succes!

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Mai degrabă încercă dieta dukan, o să ai rezultate mult mai bune cu dieta dukan.