| anonim_4396 a întrebat:

Dimineata am cearcane urate, ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Iei un ciocan si le indrepti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti freca cu un cub de gheata(metoda naturala) sau foloseste produse pentru cearcane -eu foloseam unul de la Avon naturals(intr-un tub mic de culoare alba-il gasesti in reviste)
Pe langa toate astea odihna, somnul(regula celor 8 ore) si lipsa stresului sunt foarte importante!(de fapt cele mai importante)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-le frumoase...

| Madayna a răspuns:

Iti poti pune niste comprese cu ceai de musetel ( dischete demachiante inmuiate in ceai ) sau cub de gheata.