| alexa21dany a întrebat:

Din ce cauza ma doare in capul pieptului de 2 luni?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
16 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Tensiune, tahicardie, vezi un medic cardiolog.

| Bdtd04 a răspuns:

Cel mai probabil e ca ai un gol de aerwinking Sau de la prea mult efort, sau poate ai facut ceva... o miscare mai brusca

| alexa21dany explică (pentru Bdtd04):

Nu stiu din ce cauza mi s.a intamplat asta, dar de atunci imi este rau si nu ma simt bine deloc.

| me92 a răspuns:

Poate ai junghi, sau gol de aer, sau (poate crezi, poate nu crezi) aceasta durere poate fi simptom de deochi

| alexa21dany explică (pentru me92):

Prima data cand mi s.a intamplat adica in prima zi nu mai puteam simteam ca nu mai am aer, desii respir greu cand ma doare in capul pieptului.

| karinne94 a răspuns:

Si eu tot de doua luni...in urma stresului simt mereu o apasare in piept si respir mai greu

| alexa21dany explică (pentru karinne94):

Exact asa mi se intampla si mie.dar cand m-a luat durerea prima data nu mai puteam respira, imi era foarte rau si nu mai simteam aerul deloc.

| karinne94 a răspuns (pentru alexa21dany):

Stiu cum e ai avut atac de panica.mi s-a intamplat si mie e groaznic

| alexa21dany explică (pentru karinne94):

Si ce pot face in legatura cu asa?

| alexa21dany explică (pentru karinne94):

Si ce as putea face in privinta asta?

| karinne94 a răspuns (pentru alexa21dany):

Da mi id ul tau :*

| alexa21dany explică (pentru karinne94):

Pentru? scuze dar eu nu dau id aici. daca vrei da.mi tu id tau:*

| karinne94 a răspuns (pentru alexa21dany):

Maia894

| alexa21dany explică (pentru karinne94):

Mersi mult.te.am adaugat in lista de mess

| karinne94 a răspuns:

Sa bei un ceai de tei seara o sa te calmeze.pe mine m-a calmat chiar daca uneori ma mai doare atunci cand ma gandesc la ceva negativ sau cand am emotii prefer sa cred ca e ceva normal si sa nu ma sperii pentru ca sunt prea tanara ca sa am alte afectiuni.

| SilviuAk47 a răspuns:

Alex Probabil Nu Mananci Cand Trebuie, Depui Prea Mult Efort, (Cred ca e si de la pc mai lasa-l inpace mai odihnestete)