| Georgian1992 a întrebat:

Din ce în ce mai mulți oameni se simt rău... credeți că are vreo legătură cu vaccinul antiCovid?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din cauza prostiilor pe care le mananca!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Așa... Cum adică se simt rău? Ai tu niste statistici despre cine și cum se simte și ce istoric medical are sau pur și simplu ai pus întrebarea asta că atât te-a dus mintea?

| TimberWolf a răspuns:

Ce-i drept din ce in ce mai multi tineri fac infarct dar nu putem sti sigur daca este un efect secundar al vaccinului pe termen lung, ar putea fi deoarece la unii a provocat tromboza.

| Georgian1992 explică (pentru TimberWolf):

De la tromboză până la un AVC nu e deloc cale lungă.

| KovacsB a răspuns:

Poate peste 50 de ani o sa aflam ce a fost si cu nebunia aia.
Cand cei care au contribuit nu mai pot fi trasi la raspundere.
Prostimea oricum crede doar propaganda oficiala.

| MihaitzaItza a răspuns:

Doar tâmpiții pot crede asta...

| Rredhead8 a răspuns:

Rău în ce sens? E și sezonul răcelilor