| Florazul15 a întrebat:

Din greșeală când m-am dat jos din pat am calcat cu piciorul în prelungitor, nu am văzut dacă am călcat unde are prelungitorul prizele sau pe lângă dar după câteva minute simt ca niște furnicături la mâna stângă și îmi este teamă să nu mă fi curentat. Cum îmi pot da seama dacă m-a curentat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand te curentezi se simte clar.
Ai tu alte probleme.

| samiZiciPompier a răspuns:

E anxietatea, joaca feste happy
Ai rezolvat cu fustita aia totusi? tongue tongue

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca te curentai, stiai

| Yurisa a răspuns:

Dacă chiar te curentai, nu mai erai aici să pui întrebarea laughing Sunt șanse ca furnicăturile de la mâna ta și în ce ai căclat tu să nu aibă nicio legătură între ele, sau să fie un placebo născut din frică, paranoia

| Cipi1212 a răspuns:

Probabil că te-ai curentat. Nu știu cum poți verifica.

| StudentLaMedicina a răspuns:

Nu te-ai curentat că ai fi simțit imediat. Nu s-a întâmplat nimic.

| Florazul15 explică (pentru StudentLaMedicina):

Simt ca niște furnicături în mână

| 1onur a răspuns (pentru Florazul15):

Te-ai curentat cu efect întârziat frate))

| 1onur a răspuns (pentru Florazul15):

Să nu-ți pui mâna în apă că atâta îți trebuie te faci Cio cips granulat... Tu ști...

| iHATEIDIOTS a răspuns:

Posibil sa te fi curentat un pic. Daca nu patesti nimic in zilele urmatoare nu o sa mori

| ruthlessxid a răspuns:

Am mai patit nu te panica