| RAY a întrebat:

Din pacate starea de ameteala nu mi-a trecut nici dupa3 zile mi-a dat injectie dar a fost bin o zi,eu am si viermi intenstinali ma lupt cu ei de un an, de la ei pot fi simpotomele ameteala, voma?
am chemat salvarea de 2 ori nu ma pot interna pentru ca nu am o stare proasta de sanatate mie mi de ajuns cat am

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| vangaelis a răspuns:

Având în vedere acest antecedent patologic, mergi din nou la spital, si solicita o reevaluare, analize noi si treci si pe la serviciul de neurologie. Vertijul insistent de care dispui nu miroase a bine.

Răspuns utilizator avertizat