| anonim_4396 a întrebat:

Doar eu nu pot dormi ziua sau când am lumină? Ziua nu pot adormi nici măcar dacă nu am dormit noaptea trecută și stau ca un zombie până seara,și când mă pun să dorm,adorm greu. happy Dacă mă pun să dorm ziua,când aproape adorm, tresar brusc și mă simt și mai rău. Poate e din cauza vârstei? Am 19 ani. Și nu consum alcool sau cafea, doar puțin zahăr când beau ceai.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| StoicAnalysis a răspuns:

Inseamna ca ori nu ai ocupatie fizica si/sau psihica pe timpul zilei, ori esti stresat.

2 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Melatonina Jamieson cica este bunahappy

| StudentLaMedicina a răspuns:

Ia melatonină 3 mg seara.