| Gabriela_Serban_Si_1995 a întrebat:

Dragi mamici de pe TPU, as vrea si eu sa imi spuneti daca cunoasteti o clinica, un spital unde pot da proba de laspte sa vad daca este bun daca se satura bebelul. Si cat ar costa. Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce probă sa dai? Pe la spate?laughing

| Gabriela_Serban_Si_1995 explică (pentru anonim_4396):

De LAPTE domnul Cristi.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Gabriela_Serban_Si_1995):

Multumesc, si mi cer scuze a m raspuns aiurea iarta mă.

| Gabriela_Serban_Si_1995 explică (pentru CristiDinBucuresti):

...ok nu face nimic, nici eu nu am scris corect