| Kamelly0n a întrebat:

Drajeurile MAGHE B6 sunt antibiotici?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

E vorba de "magne b6" si nu sunt "antibiotici" (antibiotice).
vezi aici :
http://www.pcfarm.ro/prospect.php?id=1740

| drbear a răspuns:

Magne B6 nu sunt antibiotice. E un complex de minerale si vitamine pentru a te calma daca ai o stare de nervozitate,stres,draci pe tine, etc. Ia una pe zi o luna. Daca nu te simti mai calm/a, atunci nu mai lua si incearca cu putin sport.

| Kamelly0n explică:

Mrsi... am 14 ani, oare cite cite ar trebui ca sa beau pe zi?