| MindExplode a întrebat:

Drajeurile trebuie inghitite sau sa le tin pe limba?
Funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Andaa_2747 a răspuns:

Drajeurile se suglaughing...serios

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Scrie pe prospect sau ambalaj că sunt masticabile!
Pa, pa.

| elena a răspuns:

Depinde de drajeuri, dar daca te referi la pilule/pastile, sunt unele care se tin sub limba si sunt in numar de 6 medicamente: nitroglicerina, captopril, metoprolol, digoxin, aspacardin şi amiodarona.

| PetreConstanta a răspuns:

Vezi poate te inneci

| pwp a răspuns:

Se sug big grin

| Annie a răspuns:

Trebuie tinute pe limba.

| GEORGE a răspuns:

Se tin pe limba. nu?

| anonimsiatat a răspuns:

Pe limba

| Gameshell a răspuns:

Le tii pe limba happy

| sttriker a răspuns:

Ha ha harolling on the floor
Nitroglicerinarolling on the floor

Omfg...

Hai ca sunt off topic deja.Deci Se tine pe limba si se sug dar nu continuu.

| lulu5142 a răspuns:

Daca drajeurile sunt masticabile trebuie sa le rontai cu dintii adica sa le inghiti iar daca sunt drajeuri normale ele trebuie tinute pe limba adica sa le sugi. fundita?batting eyelashes

| lore12345 a răspuns:

Inghitite