| acdcfan a întrebat:

Dupa cat timp de fumat ti se ingroasa vocea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| YukiMrM a răspuns:

Dupa vreo 5 luni de tras in tine un pachet pe zi ti se ingroasa calumea happy

3 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Nu-i musai. Poţi sa fumezi şi să nu ţi se îngroaşe, cum e în cazul majorităţii fetelor care fumează. Da' de ce întrebi? laughing

| foxi a răspuns:

Nu se ingroase in mod obligatoriu!

| Maravilla a răspuns:

Pai tu fumezi sa ti se ingroase vocea?