| SuNaM a întrebat:

Dupa ce am fost la masa am inceput sa ametesc asa de rau incat abia mai pot sa imi mai tin capul sus. Apoi am facut baie, dar nu stiu daca are vreo legatura.Ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Mia999 a răspuns:

Sa iti faci niste analize, aici toti iti vor da un raspuns care nu te va ajuta foarte mult, doar la medic poti gasi raspunsurile...dar totusi pentr a-ti raspunde si eu pateam asta des anul trecut deoarece aveam lipsa de calciu. acum nu stiu daca si la tine e la fel.

| AbelMagic a răspuns:

Daca ai avut o ameteala si vedeai negru atunci e de la calciu. E un semn ca trebuie sa asimilezi mai mult calciu. Poti sa faci caderi si nu e prea placut.