| AnaMaria101 a întrebat:

Dupa ce am participat la o betie de revelion, a inceput sa ma doara usor inima atunci cand inspir putin mai adanc. In noaptea respectiva am fumat doar 2 tigari. Durerea are aceeasi intensitate de 2 zile, e destul de scazuta, insa ar trebui sa ma ingrijorez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ishallhelpyou a răspuns:

:-\ Stiu ce fel de durere zici, am avut-o si eu, dar dupa ce faceam mult efort laughing

Cel mai bine te duci la medic, mie imi trecea in 5-10 minute.

ps. banuiesc ca desi tu ai fumat doar 2 tigari, ceilalti nu au fumat 2 tigari si ai fost expusa indelungat la fum, adica ai respirat fum, adica ai fumat pasiv.

Răspuns utilizator avertizat