| StefanOprea a întrebat:

Dupa cum puteti vedea in poza de profil eu am capul cam mare pe lateral..As putea sa fac ceva sa il micsorez? laughing Adica nu stiu, o crema, o operatie. ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Capul tau este absolut normal. Ai doar o tunsura urata si care te dezavantajeaza foarte tare. Daca iti faci o tunsura potrivita, o sa vezi ca nu ai nici o problema reala si nici nevoie de vreun tratament

| DenisIonut01 a răspuns:

Te crezi in Gta? Nu, nu se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arată mai urât din cauza tunsorii. Dacă ai alege ceva care să nu îţi facă faţa mai mare şi mai lunguiaţă decât deja e, ar fi bine.

| Laura927 a răspuns:

Stiu exact ce ai nevoie pentru partile laterale care sunt prea mari:
Se numeste CREIER!laughing
Glumesc, doar schimba frizorul arati ca si Johnny Bravo cand avea pojar laughing