| alexfab33 a întrebat:

Dupa defecare, folositi doar hartia igienica sau va si spalati fundul cu apa si sapun?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Cred ca totul depinde de anumite imprejurari.Intr-un fel te comporti acasa si altfel la serviciu.

| Alyra a răspuns:

Cum să...te speli cu apă şi săpun pe straight face
Nu văd cum. Ar trebui să fac baie pentru asta.
Mă spăl cu apă şi săpun doar pe mâini.

| alexandru0sorin a răspuns:

Eu numi spal fundul nici maacar cand fac dus ca mi se irita anusul de la sapun. dau cu un pic de apa si frec cu degetul dar mai mult nu pot ca e serioasa problema. dupa defecare folosesc numai ahrtie.

| darrio2007 a răspuns:

Ce intrebare fara rost.Te-ai nascut azi si nu stii cum sa procedezi? Cu hartie si ma spal doar cand fac duș.O data la doua zile.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar ma spal de fiecare data cand am posibilitatea, e mult mai sanatos si igienic decat cu hartia

| MistretulPufos a răspuns:

Pai ma sterg cu hartia cand folosesc toaleta si in fiecare dimineata ma spal la F.U.N.D.