| Nicolae_Pavel_1969 a întrebat:

Dupa o luna de coma e posibil sa iti mai revii

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Da! Sunt persoane care si-au revenit dupa mult mai multe luni. In timpul acesta, organismul incearca pe cat posibil sa se relaxeze si in acelasi timp sa se refaca. Daca reuseste, se stabilizeaza, daca nu, se opreste definitiv de la sine sau asa ar trebui. De uitat tot nu uita sa faca ceva.

| Popovici_Tudor_1995 a răspuns:

Da.Numai daca esti tinut in spital unde este aparatura necesara sa te tina in viata.

| Nicolae_Pavel_1969 explică:

Fratele meu e in coma de gradu 4 sau 5 de 5 saptamini e posibil sa isi revie