| anonim_4396 a întrebat:

Durerea de cap intensa și voma, mai ales dimineața sunt simptome ale unei tumori cerebrale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dyalema a răspuns:

Nu. Poate fi o boală banală sau vreun dereglaj hormonal. Mergi la medic liniștit și vezi ce ai ca să îți dea un tratament adecvat. Dacă aveai ce zici tu te durea capup mereu, voami mult mai des și mai aveai și alte simptome.

2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Nu. Poate fi o infecție sau orice altceva.

| Dyalema a răspuns:

Ai mers la doctor?