| Luciani a întrebat:

Dureri în spate la înghițire, undeva în mijlocul spatelui pe partea dreapta, cam puțin mai jos de omoplat, cineva a avut simptome asemănătoare sau ceva de gen sa îmi poată spune ce a fost sau cine știe ce ar putea fi? Am chestia asta de vreo o luna și jumate mai exact o luna și trei săptămâni, dar menționez ca acum vreo zece luni am mai avut asa cam vreo trei săptămâni și de aproximativ doua luni a reapărut. Menționez ca sunt și supra ponderal adică cam obez înălțime 180 si greutate 133

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| IustinMic a răspuns:

Du-te la un doctor daca inca te doare si slabeste urgent. Acele kilograme in plus pot provoca si dureri la nivelul spatelui.