| Reny a întrebat:

E adevaat ca in noul ei clip, Rabiosa, Shakira s-a vopsit si s-a tuns?
Sau poarta doar peruca?
funditahappy
Scz de categoriebig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ciprian16 a răspuns:

Porta peruca Clar! Nu s-a tuns nici nu sa vopsit chiar am urmarit un clip pe youtube si nu e advarat ...are peruca ok.Bft salut!

2 răspunsuri:
| VladConstantin20 a răspuns:

Nu,in niciun caz. Poarta doar peruca 100%.Iti poti da seama daca te uiti atent si am vazut si un clip in care arata ca isi pune peruca.

| Isabela96 a răspuns:

Http://www.click.ro/......81933.html
Citind acest articol sau cautand poze recente cu Shakira vei vedea ca intr-adevar s-a vopsit si s-a tuns.
Dupa atata timp cu parul lung s-a gandit sa il tunda si inca scurt dar de faptul ca e bruneta nu ai ce zice ca a mai fost bruneta si inainte.