| DomnulPoliticos a întrebat:

E adevărat ca unele femei se nasc cu cuc? Dacă da trebuie sa facă operația de trans? Dar un bărbat poate sa se nască cu organ feminin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Dana Budeanu sunt sigur ca nu ar fi de acord, sunt si purtatori de cuc dar cu comportament feminin, se numesc fatalai laughing

9 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Nu se niste nimeni cu organ genital de sex opus.Iti faci operatie cand esti adult daca ai astfel de orientari.

| DomnulPoliticos explică (pentru dullcat):

Nu am orientării stimata doamna, dar am auzit ca sunt unii sau unele cu organe gresite

| dullcat a răspuns (pentru DomnulPoliticos):

Respectivii si-au facut deja operatie.Nu mai asculta de toti glumetii.

| Solann a răspuns:

Domnule, cineva si-a batut joc de tine cu afirmatia asta.
Daca te nasti "cu cuc" esti barbat nu femeie.

| Solann a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Cu ambele sexe (cazuri extrem de rare) e altceva decat sa te consideri femeie cand tu esti barbat. Sau invers.

| Simpatic a răspuns (pentru Solann):

Dana Budeanu sunt sigur ca nu ar fi de acord, sunt si purtatori de cuc dar cu comportament feminin, se numesc fatalai laughing

| floruits a răspuns:

Bună ziua!

Se poate. Doar în cazuri extrem de rare.