| BOOBZen a întrebat:

E bine la 11 ani sa ai vreo 47kg, mai trebuie sa slabesc, ca nu sunt grasa deloc, n-am burta, sunt foarte putin mai lata fata de fetitele slabanoage

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| BOOBZen explică:

Am mai bine de 1.50, intrebarea era daca e bine sa am 47kg ca 11 ani

| Adrick a răspuns:

Depinde ce inaltime ai!

| nikywillrock a răspuns:

Si intrebarea ta este?

| ??p?c??????????s? a răspuns:

Eu am 15 ani si 45 de kg. Dar toata lumea imi zice ca arat foarte bine. Oneori cred ca sunt prea slabutza. Fiecare om arata bine la o greutate dar nu este aceeasi la toti. Din cate spui tu areti destul de bine. Parerea mea, sa mai slabesti 2-3 kg. Atatwinking

| LoveIsMyDrug a răspuns:

Cat ai in inaltime?/:-)Eu am 14 ani, si 49 kg ...si nu sunt "slabanoaga"! Deci banuiesc ca ar mai trebui sa slabesti.Cred ca vroiai sa spui "sunt putin mai grasa decat fetele slabute"

| eDaaaa a răspuns:

Eu am 13 ani si am 47 kg.
La 11 ani cred ca aveam aceeasi greutate
Nu trebuie sa slabesti. esti in cresterewinking
Eu una nu suport fetele slabe
Bine e mai grasuta happy
Deci nu iti face probleme
E bine sa ai 47kg happy