| anonim_4396 a întrebat:

E in regula daca la maturitate bei lapte de la sanii unei femei? e sanatos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E cel mai sanatos

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fizic probabil ca e sanatos, dar psihic sigur nu

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU este "în regulă", dar este sănătos ( într-o oarecare măsură )...

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

E foarte sanatos, dar risti sa dai in mintea copiilor.

| Felys a răspuns:

Ai de gand sa bei ratia copilului, daca esti doar curioas cum este afla ca e dulce si bun, asa ca pofta buna

| feraryyy78 a răspuns:

Nu prea este sanatos deoarece laptele are niste vitamine necesare copiilor mici si nu este destinat persoanelor adulte sau adolescente.

| madalin001 a răspuns:

laughing. încă mai bei din ţâţele mamei?

| anonim_4396 explică (pentru madalin001):

Nu, intentionam de la prietenawinking si vroiam sa ma asigur

| euuilem a răspuns:

Proba as da si eu, doar proba sa vad cum e.

| StefiiLove a răspuns:

Nu este sanatos absolut deloc.
Bebelusii pot bea laptele pentru ca este foarte bun dar pentru adulti poti face nu mai stiu ce boala.Am auzit de un restaurant care servea clientii cu lapte de mama iar toti cei care au baut s-au imbolnavit pentru ca acel lapte contine niste substante toxice pentru noi