| Ciresikaaa a întrebat:

E normal ca la varsta de 12 ani sa am 55 de kg. si am 1.62? cum sunt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| danny_7173 a răspuns:

Da e foarte bine

5 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Adevarul este in oglinda! sau in pozele de pe hi5...

| xD a răspuns:

S-a inventat o chestie misto... ii zice oglinda. happy

| Kanpeki a răspuns:

Eu am 13 ani si 49 kg laughing Eu zic ca mai trebuie unpic sa slabestiwinking La inaltimea ta ar fi normal 49kg deoarece si eu am 1. 62 big grin Hai sa zicem 50kg dar nu mai multwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti foarte bine. Eu la 12 ani am 59 de kg big grin

| Turquoize a răspuns:

Si eu sunt la fel:O intra la intrebarile mele sa vezilaughing))dhoamne