| LucaAka47 a întrebat:

E normal ca testiculul stang sa fie mai sus si mai mare decat cel stang și să fie strânși? Țin să vă zic că din picioare se observă rău! Un răspuns pentru problema asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cazuri rare, nu toti au asa cum zici

| darrio2007 a răspuns:

Nu e nici o problema. Cand stai culcat, cum se văd?

| LucaAka47 explică (pentru darrio2007):

Și pe langa asta mai am o problema.

| Dana1999 a răspuns:

Da,este normal. Asa e si la noi cu sânii. Unul este mai mare ca celalalt.

| LucaAka47 explică (pentru Dana1999):

Sunt lăsate cum trebuie normal, dar la atingere așa mă cam doare un pic, si mai am înțepături la uretra. Nsh problema.