| trueHeisenberg a întrebat:

E normală disfuncția erectilă pentru un adolescent? Îmi fac griji degeaba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

NICIODATA nu e normala, mergi in balarii la doctor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal nu, dar nici imposibil. Să ai așa ceva prezintă ceva cu adevărat ingrijorător.
E posibil să fie și de la masturbarea abuzivă... dacă te lași o vreme să vezi cum își revine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e, mergi la urolog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred că e normală...