| MrFunky2 a întrebat:

E posibil ca la pubertate sa ti se roseasca fata? Nu ma refer la cosuri, ci la faptul ca s-ar putea sa-ti apara ceva dungi mici rosii si sa ti se mai roseasca fata. Daca da, va disparea dupa pubertate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| PaulSergiu a răspuns:

Nu există aceste "simptome" la pubertate! Consulta un medic dermatolog daca problema persista.Totusi daca te trezești dimineața cu ele și îți dispar in cursul zilei, atunci este rezultatul unui somn profund și odihnitor